Запрошуємо відпочити в туристичному будиночку Ужанського НПП на території Ново-Стужицького ПНДВ

Праліс-Фест Міжнародний Етно-Еко Фестиваль
27.07.2017
Плани лісонасаджень
18.09.2017
Показати всі

Запрошуємо відпочити в туристичному будиночку Ужанського НПП на території Ново-Стужицького ПНДВ

Будинок знаходиться в с. Стужиця Великоберезнянського району Закарпатської області на території Ужанського національного природного парку в екологічно чистій зоні Карпатських лісів у підніжжі гори Кремінець (гора Кремінець є стиком державних кордонів трьох держав: України-Польщі-Словакії). В будинку є дві кімнати в яких може комфортно розміститись 4-6 чоловік.
На території біля будинку знаходиться 12 великих бесідок, 4 літні душові кабінки, туалети, сцена для проведення концертів (змагань), великий мангал з навісом, гойдалки, волейбольна площадка, площадка для міні-футболу, озеро, гірська річка та багато місця для розбиття наметового містечка (піддони під палатки є в наявності).
Крім цього, Ужанський НПП має власні туристичні маршрути різної складності (близько 23) , різні екологічні стежки (близько 5), визначні місця, а саме: тисячолітні Дуби в селі Стужиця, деревяні церкви – пам’ятки архітектури, місце падіння Княгинянського метеориту (найбільшого в європі), карстові печери, оборонні споруди часів другої світової війни (лінія Арпада), місце стику трьох державних кордонів на горі Кремінець. Це все в разі потреби Ви зможете побачити в супроводі наших працівників. Є можливість здійснювати транспортні перевезення на автомобілі СОБОЛЬ (13 чоловік).

З міста Ужгород ( з ж/д вокзала) до бази відпочинку – 80 км.
З смт. Великий Березний (з ж/д вокзала) – 40 км.
З зупинки електропоїзда “Загорб” – 7 км.