“НАША МЕТА – РОЗШИРЕННЯ ТЕРИТОРІЇ УЖАНСЬКОГО НПП”
12.05.2014
МОНІТОРИНГ РУКОКРИЛИХ
19.06.2017
Показати всі

ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ

Благоустрій території, висаджування дерев та кущів, прибирання території є завжди актуальною та благородною справою. Весняна пора завжди сприяє цьому. Ужанський національний природний парк активно долучився до акцій з благоустрою території Великоберезнянського району. Багатьом організаціям був наданий садивний матеріал для озеленення. При відзначенні «Дня довкілля» працівники парку висадили алею з вишні японської та провели озеленення центральної площі Великого Березного. Також, на всій території парку було проведене широкомасштабне прибирання від твердих побутових відходів рекреаційних зон відпочинку та прибережних і придорожніх смуг.

Майже всі представники органів влади та підприємств, які працюють на території Великоберезнянського району взяли участь у акціях з благоустрою. Але найбільш активно до проведення заходів з благоустрою долучаються діти. З особливим ентузіазмом та з неабиякою зацікавленістю учні Великоберезнянської гімназії висадили алею горіха маньчжурського. Учні Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів при найменшій нагоді стараються долучатись до подібних заходів. Минулого року на території Великоберезнянської ЗОШ були висаджені саджанці сосни чорної та декоративні кущі.

Цієї весни керівник Ужанського НПП – Биркович В.І. та інші працівники парку разом з учнями Великоберезнянської ЗОШ на території школи висадили саджанці липи серцелистої, калини звичайної, барбарису звичайного та інших порід. Учні цікавилися біоекологічними особливостями деревних порід та особливостями догляду за молодими деревцятами. Така небайдужість та активність підростаючого покоління радує серце всіх природо охоронців та звичайних природолюбів. Адже росте гідна зміна працівникам в галузі охорони навколишнього природного середовища.