“В УЖАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ!»

ОЗЕЛЕНЯЄМО РАЙОН
21.06.2017
УЖАНСЬКИЙ ПАРК ЗІБРАВ МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ ЗАКАРПАТТЯ
21.06.2017
Показати всі

“В УЖАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ!»

Приносить свої плоди вже не перший рік організовувана працівниками Ужанського НПП серед учнів шкіл, які знаходяться на території парку, акція «Не рубай ялинку!», спрямована на попередження незаконного і масового вирубування хвойних дерев.

І цього року 240 учнів з 6 шкіл переконливо довели всім дорослим, що новорічно-рідзвяні свята можна чудово проводити без головного і звичного атрибуту: ялинку з успіхом замінюють чудові композиції з гілок, шишок, різних прикрас, різноманітних підручних матеріалів. У ході традиційного передноворічного конкурсу школярі продемонструвати свою вигадку, творчість у виготовленні новорічних віночків, букетів, ікебан, сучасних неповторних композицій. Вміло і оригінально у своїх роботах діти використали шишки, новорічні прикраси, сухі квіти, зроблені своїми руками іграшки.

Автори найкращих з-поміж всіх композиції нагороджені заохочувальними подарунками від Ужанського НПП, колектив якого вдячний всім, хто взяв участь у цій акції. Нехай теплими і незабутніми зробить Вам свята композиція, яка замінить вирубану ялинку!