В Ужанському національному придному парку допомагають птахам перезимувати

І ПІСНЯ ЛИНЕ З БІЛОСНІЖНИХ ДЕРЕВ…
21.06.2017
Праліс-Фест Міжнародний Етно-Еко Фестиваль
27.07.2017
Показати всі

В Ужанському національному придному парку допомагають птахам перезимувати

Зима – чи не наймонотонніша пора року. Видається, що жодних змін у цей період у природі не відбувається, що тільки великі снігопади, покриваючи дерева пухким мереживом, здатні внести якесь різноманіття.

Але придивіться до довкілля ближче. Деколи ви можете почути стук дятла, крики сороки, тихе попискування синичок та інших птахів, які залишилися зимувати з нами. Їм не так легко перебути зиму без нашої допомоги, бо, на відміну від інших звірів, птахи не припасають собі кормів. Тому прийшов час підгодовувати їх.

Традиційно працівники Ужанського національного природного парку щороку проводять у школах акцію «Допоможемо птахам перезимувати». ЇЇ мета– виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам – виготовлення та вивішування годівничок. В цьогорічній акції взяли участь учні шкіл, які знаходяться на території парку. З працівниками парку учні змайстрували годівнички та облаштували їх на подвір’ях шкіл, біля домівок та в дитячих садочках. Розмістивши годівницю неподалік шкільного закладу, учні мають змогу спостерігати за птахами, які прилітають зимувати у наші краї та залишаються на зиму тут.

За зимову допомогу птахи віддячать, знищуючи шкідливих комах у садах, лісах, на полях.