РОЗПОЧАТО II ЕТАП ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ “ЗБЕРЕЖЕННЯ КАРПАТСЬКИХ ПРАЛІСІВ”

СВІТ ОЧИМА ДІТЕЙ
20.06.2017
“НАША МЕТА – РОЗШИРЕННЯ ТЕРИТОРІЇ УЖАНСЬКОГО НПП”
20.06.2017
Показати всі

РОЗПОЧАТО II ЕТАП ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ “ЗБЕРЕЖЕННЯ КАРПАТСЬКИХ ПРАЛІСІВ”

У 2015 році у національних природний парках Українських Карпат, в тому числі і в Ужанському НПП, розпочався II етап впровадження проекту “Збереження Карпатських пралісів” (за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства, Українського товариства охорони птахів), а саме погодження розширення територій НПП і збільшення площ земель, наданих паркам у постійне користування.

В регіональному офісі Міжнародного природоохоронного проекту “Збереження Карпатських пралісів” в с. Микуличин Яремчанського району Івано-Франківської області відбулася установча нарада.

В заході прийняли участь директор Українського товариства охорони птахів п. Олег Дудкін, національний координатор проекту п. Ольга Яремченко, регіональний координатор п. Олександр Киселюк та представники 9 національних природних парків Українських Карпат: Карпатського, “Синевир”, “Вижницький”, “Сколівські Бескиди”, Ужанського, “Гуцульщина”, “Зачарований край”, “Черемоський” і “Верховинський”. Ужанський НПП представили начальник наукового відділу Кваковська І.М. та начальник відділу рекреації та екоосвіти Приймич А.В. В ході зустрічі відбулось обговорення основних результатів впровадження першого етапу проекту за минулий рік та намічено План дій на 2015 рік з погодження розширення територій національних природних парків, вилучення земель і передачі національним природним паркам їх у постійне користування.