РОБОЧИЙ ВІЗИТ ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ СЕРГІЯ КУРИКІНА ДО УЖАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
19.06.2017
СТВОРЕНО КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ УЖАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ
19.06.2017
Показати всі

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ СЕРГІЯ КУРИКІНА ДО УЖАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ

У рамках робочої поїздки до Закарпаття заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін зустрівся з керівником Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Обговорювали питання охорони природи та розвиток природно-заповідного справи.

Також відбулась зустріч з консулом генерального консульства Угорщини у місті Ужгород паном Ласло Віда, метою якої було посилення співпраці між Україною і Угорською Республікою у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Під час зустрічі було обговорено питання налагодження співробітництва зі створення транскордонної природоохоронної території в басейні р. Тиса (біосферного резервату та/або водно-болотного угіддя міжнародного значення); визначення партнерів з Угорської сторони для співпраці з національними природними парками України; можливості підготовки спільної українсько-угорської пропозиції щодо збереження та збалансованого використання природних ресурсів в межах природоохоронних територій, у тому числі об’єктів Смарагдової мережі та НАТУРИ 2000 для фінансування з коштів ЄС.

В Ужанському НПП Сергій Курикін провів робочу нараду з адміністрацією парку та зустрівся з органами місцевого самоврядування. Відвідав туристичний маршрут – «Стужиця-Кремінець», який веде до місця стику трьох країн України, Словаччини та Польщі в межах Міжнародного біосферного резервату «Східні Карпати».

На прикладі Ужанського національного природного парку Міністерство екології та природних ресурсів України прагне напрацювати моделі співпраці з територіальними громадами, підходи до рекреаційної діяльності, які застосовуватимуться в інших природно-заповідних об’єктах України.