ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ТА ЕКОЛОГО-ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЖАНСЬКОГО НПП ПРОВЕЛИ ЛЕКЦІЮ-БЕСІДУ ДЛЯ УЧНІВ Забрідської ЗОШ

Директор Ужанського НПП взяв участь у 13-тому засіданні Українсько-словацької комісії з транскордонного співробітництва
30.11.2017
Попередження служби державної охорони природно-заповідного фонду УНПП з приводу незаконного вирубування хвойних дерев
05.12.2017
Показати всі

ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ТА ЕКОЛОГО-ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЖАНСЬКОГО НПП ПРОВЕЛИ ЛЕКЦІЮ-БЕСІДУ ДЛЯ УЧНІВ Забрідської ЗОШ

Осінньо-зимовий період для працівників Ужанського НПП Коваль Нелі та Козак Анни не дивлячись на низькі температури за вікном є досить гарячим. Працівники парку з еко-просвітницькою метою проводять лекції-бесіди на природоохоронну тематику в освітніх закладах, які знаходяться на території парку. Поряд з розглядом питань щодо особливостей охорони природної, культурної та історичної спадщини вже традицією стало проведення акцій «Не рубай ялинку» та «Допоможемо птахам перезимувати». Особливо учнів Забрідської ЗОШ, яким випала нагода долучитись до природоохоронних акцій та основ заповідної справи, зацікавила інформація про тваринний світ Ужанського НПП та особливості його охорони.
Також учням було продемонстровано фільми про пам’ятки сакральної архітектури та природну спадщину по обидва боки Україно – Словацького кордону на території Ужанського національного природного парку та національного парку Полоніни, які входять до міжнародного біосферного резервату «Східні Карпати».
Фільм створено в рамках грантового проекту «Охорона природи, як можливість для регіонального розвитку» спільно фінансованого з Норвезького фінансового механізму та державного бюджету Словацької Республік.