НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ У БЕЩАДСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПАРКУ

В Ужанському нацпарку відкрили новий туристичний маршрут та відзначили 150-річчя падіння найбільшого метеориту в Європі “Княгиня”
19.06.2017
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В УЖАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ
20.06.2017
Показати всі

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ У БЕЩАДСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПАРКУ

18 – 20 вересня 2014 року делегація Ужанського національного парку в складі директора Бирковича В.І. та начальника наукового відділу Кваковської І.М. взяла участь у XXIII міжнародній конференції на тему ”Вплив антропогенних чинників на розміщення рослин і тварин у Карпатах”. Такі конференції є щорічними і проводяться в міжнародному біосферному резерваті „Східні Карпати”, складовими частинами якого є зі сторони Польщі Бещадський національний парк, регіональний ландшафтний парк „Ціснянсько-Ветлінський”, регіональний ландшафтний парк „Доліна Сяну”, зі сторони Словаччини – національний парк „Полоніни”, зі сторони України – Надсянський регіональний ландшафтний парк (Львівська область) та Ужанський національний природний парк (Закарпатська область). Щорічні наукові конференції проводяться для обміну науковою інформацію, поширення наукових знань.

Конференція проходила у Бещадському національному парку (Польща), в еколого-освітньому центрі в м. Устрікі Дольні за фінансової допомоги Швейцарської програми співпраці з новими країнами – членами Європейського союзу. Участь в конференції прийняли біля 40 науковців з наукових установ Польщі. Учасники конференції мали змогу почути цікаві доповіді на тему впливу антропогенних чинників на поширення та збереження ведмедя бурого, вовка та рисі в міжнародному біосферному резерваті „Східні Карпати”, збереження хижих видів птахів, біорізноманіття комах, збереження лучних екосистем. Від Ужанського національного природного парку була представлена секційна доповідь на тему: „Адвентивні види флори Ужанського національного природного парку”. Після завершення конференції для її учасників працівниками Бещадського національного парку була проведена екскурсія на тему „Проблеми збереження хижих ссавців у Карпатах” на теренах регіональних ландшафтних парків – „Ціснянсько-Ветлінського” та „Долини Сяну”, лісових резерватів „Бук”, „Сині Вири”.