МОНІТОРИНГ РУКОКРИЛИХ
19.06.2017
ОЗЕЛЕНЯЄМО РАЙОН
19.06.2017
Показати всі

КОНКУРСНЕ ЗАВДАННЯ

Шановні вчителі та учні нашого району

На території України створено понад вісім тисяч об’єктів природно-заповідного фонду: від великих національних природних парків до незначних за площею пам’яток природи. Проте для більшості областей ніколи не видавались довідники природно-заповідного фонду, відсутні спеціальні інтернет-сайти. Зацікавленій людині – допитливому школяру, краєзнавцю або навіть досвідченому науковцю – практично не можливо знайти інформацію про більшість заповідних об’єктів України. Вже зараз активісти -природоохоронці розпочали створення інтернет-сайтів про природозаповідні об’єкти кожної області. Першими такі сайти створені для Київської (http://pryroda.in.ua/kyiv-region), Херсонської (http://pryroda.in.ua/kherson-region) та Луганської (http://pryroda.in.ua/lugansk-region) областей. Планується створити аналогічні інтернет – довідники для всіх інших областей.

Зважаючи на це, Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» та студентська організація «Дружина охорони природи «Зелене Майбутнє» запрошує учнів та вчителів долучитися до вивчення природних перлин нашого краю. Учасниками можуть бути школи, класи, гуртки, окремі учні.

Для участі в конкурсі потрібно до 30 вересня надіслати зібрану інформацію і фотографії на електронну адресу – pzf.regions@gmail.com , або у спеціально створені у соцмережах групи (http://vk.com/konkurspzf, http://on.fb.me/1P3iAkk ). Всі надіслані матеріали з часом будуть додані до спеціальних Інтернет – сайтів про заповідні території ваших областей, про що всіх учасників буде повідомлено. Переможці конкурсу будуть нагороджені тематичними призами.

КОНКУРСНЕ ЗАВДАННЯ

Для підготовки матеріалів конкурсу, учасникам необхідно дізнатись, які заказники, пам’ятки природи або інші природоохоронні території розміщені в околицях вашого населеного пункту, обстежити його, сфотографувати цікаві місця та об’єкти, розпитати у старожилів населених пунктів цікаві факти про дану місцевість або об’єкт. Окремо слід звернути увагу на види рослин і тварин, списки яких є цінним додатком до опису території.

Адміністрація Ужанського НПП