Ужанський національний природний парк оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • провідного наукового співробітника відділу науково-дослідної та еколого-освітньої діяльності. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь кандидата наук. Наявність наукових праць з відповідного напрямку наукової діяльності або патентів (авторських свідоцтв) на винаходи, складних проектів і розробок.
  • наукового співробітника відділу науково-дослідної та еколого-освітньої діяльності. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією молодший науковий співробітник з відповідного напрямку наукової діяльності не менше 2 років або наявність патентів (авторських свідоцтв) на винаходи чи наукових праць – без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі необхідно подати: заяву на ім’я директора Ужанського національного природного парку про участь у конкурсі, особовий листок з обліку кадрів, копія трудової книжки завірена в установленому порядку, дві фотокартки розміром 4х6см., автобіографію, завірені в установленому порядку копії документів про вищу освіту, копію паспорта громадянина України.

Претендентом, за його бажанням, можуть бути надані інші документи, що засвідчують його професійні якості.

Особи, які працюють в Ужанському національному природному парку, для участі в конкурсі подають такі документи: заяву про участь в конкурсі на ім’я директора, копії матеріалів про підвищення кваліфікації або стажування, звіт про результати виконання особистого плану роботи за попередній рік.

Строк подання документів до_20.02.2019 року за адресою: 89000, смт. Великий Березний, вул.. Незалежності №7.

Претенденти на заміщення вакантних посад будуть своєчасно повідомлені про дату та місце засідання конкурсної комісії.

Контактний телефон: (03135)23837.

Інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за вищезазначеним номером телефону.